Historia targowiska

O targowisku Turzyn

Spółka „Rynek Centrum” z o.o. Została złożona 29.11.2012r. Przez 87-miu kupców z targowiska mieszczącego się przy Al. Boh. Warszawy 47. Celem założenia spółki było doprowadzenie do uzyskania dzierżawy terenu targowiska dla kupców handlujących na terenie targowiska. 20.02.2012r na XVI zwyczajnej sesji Rady Miasta Szczecin radni podjęli uchwałę 107/12 o dzierżawie terenu targowiska Spółce „Rynek Centrum” Sp. z o.o.

Rynek Centrum było długi czas w przygotowaniach do przebudowy targowiska, trwało to do końca czerwca 2014 roku. Sama przebudowa trwała 2 lata, a po oddaniu Targowisko odżyło.

Restauracje I PUB

Świeżo I Zdrowo

Bio Warzywa I Owoce

Zarząd

Sławomir Grzybowski – Prezes zarządu Spółki „Rynek Centrum” Sp. z o.o.

Albert Najaryan – Członek zarządu Spółki „Rynek Centrum” Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza:
Jacek Cieślak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Monika Staniak – Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Pasławski – Członek Rady Nadzorczej

😉 Fajne miejsce do kupowania ubrań, dobrego jedzenia oraz tanich warzyw i owoców. Można też zakupić tam bardzo dobrej jakości Niemiecką chemie która moim zdaniem jest lepsza od Polskiej. Słodycze to coś po co zawsze chętnie tam idę. Super, że nawet w niedziele jest otwarte i zawsze można tam przyjść i kupić coś do domu i nie biegać w sobotę do biedronki z dużymi kolejkami 😂

Pani Roksana

Plan Centrum

Wizualizacja oraz projekt nowego zagospodarowania Targowiska Rynek Centrum w 2013 roku. Prace nad modernizacją targowiska w pierwszym etapie polegało na usuwaniu zbędnych zabudowań oraz starych pomieszczeń handlowo-usługowych.

Aktualnie targowisko jest umieszczone na powierzchni 13 000 m2 oraz posiada miejsca na około 120 pawilonów handlowych. Do targowiska przynależy parking, a obszar handlowy jest w pełni zadaszony, ale przepuszcza światło oraz powietrze.

Wejście 01

Rzut

Wejście 02

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo